10 Şubat Günün önemli şirket haberleri

10 Şubat Günün önemli şirket haberleri arasında 09 Şubat seans kapanışından sonra halka açık şirketlerin Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderdikleri açıklamalar yer almaktadır.

10 Şubat Günün önemli şirket haberleri
10 Şubat Günün önemli şirket haberleri admin
Bu içerik 40 kez okundu.
ERSU: Ersu Gıda'ya Adana Ekspres Umumi Nakliyat 'ın açmış olduğu davada karar Yargıtay tarafından onanmış ve 1.418.946,12 TL  Adana Ekpres'e Ersu Gıda tarafından ödenmiş. METRO: Metro Ticari ve Mali Yatırımlar'ın  %100 bağlı ortaklığı olan Metro Turizm Seyahat'in paylarının halka arz edilmesi çalışmalarına yeniden başlanacakmış. KIPA, MGROS: Migros Ticaret'in Tesco Kipa'nın yüzde 95,50'lik payını almasına Rekabet Kurulu'ndan onay çıkmış. Rekabet Kurulu,  bu süreçte10 ilçede yatay yoğunlaşma ve ayrıca Anadolu Endüstri Holding'in iştiraki Anadolu Efes'in bira pazarında hakim durumunu güçlendirme konularını incelemiş ve Migros bu konularla ilgili taahhüt vermiş. Kipa ile ilgili olarak hisse devri 01 Mart'ta yapılacakmış. ULAS: Ulaşlar Turizm, 2017 yılı için bağış üst sonorono 150 bin TL olarak belirlemiş.
BIST Şirket Haberleri Borsa şirket haberleri Günün önemli şirket haberleri KAP Haberleri KAP Şirket Haberleri ÖneÇıkanlar Şirket Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X