03 Kasım Günün önemli şirket haberleri

03 Kasım Günün önemli şirket haberleri arasında 02 Kasım seans sonrasında gelen, halka açık şirketlerin KAP'a yapmış oldukları açıklamaları bulacaksınız.

03 Kasım Günün önemli şirket haberleri
03 Kasım Günün önemli şirket haberleri admin
ALARK:  Alarko Holding, 01 Kasım 2016'da , Hürriyet Gazetesi internet sitesinde yeralan ve Dinçer Gökçe imzalı habere istinaden Kamuyu Aydınlatma Platformu'na ( KAP ) açıklama göndermiş . Şirket, sözkonusu haberde Alvimedica Tıbbi Ürünler A.Ş.' nin ) Çatalca' da yapımını üstlendiği n okul projesiyle ilgili olarak, Alarko Holding'in Belediye ile bir protokol imzaladığının yazıldığı haberinin gerçeği yansıtmadığını söylemiş. Alarko Holding'in böyle bir protokol imzalamadığını ancak Alvimedica'nın yapmış olabileceğini ve Alvimedica ile Alarko Holding arasında herhangi bir ortaklık ilişkisi veya hukuki ilişki bunulmadığını belirtmiş. Alarko Holding, başka bir KAP açıklamasında; bağlı ortaklığı Altek Alarko Elektrik'in sermaye arttırımına 2.662.751,58 TL ile katılacakmış. KRATL: Karakaş Atlantis Kıymetli Madenler,  Gaziantep Toptan Satış Mağazası ile 31.10.2016 tarihinden itibaren Alanya Toptan Satış Mağazası'nın 31 Ekim'de birleştirilerek; 01 Kasım 2016 itibariyle Şekerhane Mah. 1100 sok. N6/1 Alanya adresinde hizmet verecekmiş. OZRDN:  Özerden Plastik;  vergi ve faiz hariç olmak üzere 530 bin Euro'ya özel polietilen  filmden torba makinesi alacakmış. Sözkonusu makine 2017 Haziran sonuna kadar teslim edilecek ve finansal kiralama kullanılarak bedeli ödenecekmiş. PNSUT:  Pınar Süt ile Dimes Gıda'nın beraber teklif verdiği ve Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın Okul Sütü İhalesi'nin 3.kısmını, Pınar Süt ile Dimes Gıda almış. İhaleden Pınar Süt'ün payına düşen kısım henüz netlik kazanmamış. TRKCM: 01 Kasım tarihinde KAP açıklamasıyla duyurmuş olduğu İtalyan cam üreticisi  Sangalli Vetro Porto Nogaro firmasını varlıkları ve finansal borçlarıyla beraber toplamda 84,7 milyon Euro'ya satınalma işlemlerini tamamladığını açıklamış. TCELL:  Turkcell bağlı ortaklığı Turktell'in yüzde 100'üne sahip olduğu  ve Global Tower adıyla bilinenKule Hizmet ve İşletmecilik A.Ş.'ye Genel Müdür  olarak Nihat Narin atanmış ve vekâleten yürüttüğü Yatırımcı İlişkileri ve İş Geliştirme Direktörlüğü pozisyonu Yatırımcı İlişkileri ve Birleşme & Devralma Direktörlüğü ismiyle yeniden yapılandırılmış. Sözkonusu makama; 01 Kasım tarihinden itibaren Zeynel Korhan Bilek atanmış.  
BIST Şirket Haberleri Borsa şirket haberleri Günün önemli şirket haberleri KAP Haberleri KAP Şirket Haberleri ÖneÇıkanlar Şirket Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
A101 Aktüel 1 Haziran 2017 Kataloğu İndirimli Ürünleri Neler? 1 Haziran 2017 A 101 Aktüel!
A101 Aktüel 1 Haziran 2017 Kataloğu İndirimli Ürünleri Neler? 1 Haziran 2017 A 101 Aktüel!
Şok Aktüel 27 Mayıs 2017 Hafta Sonu Kataloğu! Hafta Sonu Şok Aktüel Hangi Ürünler İndirimde?
Şok Aktüel 27 Mayıs 2017 Hafta Sonu Kataloğu! Hafta Sonu Şok Aktüel Hangi Ürünler İndirimde?